Tooted

Mis on Guard Industry:

Guard Industry asutati 1989 aastal Alan Wayseri poolt ja firma on viinud ehitustööstuse uuele tasandile oma innovatsiooniliste lahendustega ehitusmaterjalide kaitsmise ja säilitamise tehnoloogiaga.

Guard Idustry tooted on mõeldud hoonete ja materjalide kaitsmiseks ja säilitamiseks.

Tänu oma kõrgtehnoloogilisele uurimis- ja arendustegevusele saab pakkuda Guard Industry laia kaitsematerjalide valikut erinevat tüüpi ehitusmaterjalidele (nagu tsement, looduslik kivi, puit jne. ) ja seega pakub ideaalset lahendust kõikide erinevate pindade kaitsmiseks selliste probleemsete plekkide eest nagu närimiskumm, grafiti, õli, õhusaaste jne.

Põhitooted, nagu ProtectGuard, on saavutanud väga hea tulemuse ja on suutnud viia Guard Industry vee ja õliplekkide ning anti grafiti kaitsematerjalide juhtivaks tootjaks ehitiste sise- ja välispindade kaitsmisel.

Tänu oma rahvusvahelisele meeskonnale on Guard Industry kiiresti suutnud end viia ülemaailmsele turule, kus on saavutanud tugeva positsiooni.

Guard Industry on esindatud rohkem kui 40 erinevas riigis Euroopas, Aasias, Aafrikas, Põhja ja Lõuna Ameerikas.

Igal aastal kasutatakse Guard Industry tooteid rohkem kui 100 miljoni ruutmeetri peal, sealhulgas ajaloolised monumendid, uued ehitised, renoveeritud ehitised, infrastruktuurid ja elamud.