ANTI-SLIP põrandate libeduse vastane töötlus

Kellele poleks tuttav olukord, kus saunas, dušši- või basseiniruumis tuleb liikuda kui kiilasjääl ning otsida tuge seinalt või kaaslaselt, kuna märg põrandapind on ohtlikult libe. Märja ilmaga mõnda kaubanduskeskuse, pangasaali peegelsiledale kivipõrandale või laevatekile astudes meenub mõnele koheselt liuväli teisele aga traumapunkt ja kipsis käsi.

Uurimused näitavad, et just märgadel põrandatel ja pindadel juhtub väga palju raskeid traumasid, kuid neid on võimalik Meie tooteid ja teenuseid kasutades vältida!

Enamus kivipõrandaid muutub märgudes ohtlikult libedaks. Äärmiselt libedaks muudab põranda pesuaine kasutamine. Basseiniservad, veekeskuste trepid ja muud kivist kõndimisrajad on samuti ülimalt libastumisohtlikud. Traumasid võib juhtuda ka muudel märgadel sise- ja välispindadel, sealhulgas fuajeedes, terassidel, köögis, kõikjal, kus on pinnale sattumas vedelikke või muid aineid, mis pinna libedaks muudavad.


Statistika kohaselt toimub arenenud riikides aastas 240 000 rasket libastumisõnnetust, millest 9 000 lõppeb surmaga, seda 150 miljoni inimese kohta. Aastal 2000 toimus Keskhaigekassa andmetel Eestis 51 140 registreeritud kukkumistraumat.


Kurb on see, et õnnetus ei hüüa tulles!


OÜ Cleanserv on Sotsiaalministeeriumi poolt tunnustatud ettevõte, mis pakub libeduse likvideerimise teenuseid ja fiibertooteid, millede kasutamisel kaob ohustav libedus aastateks.

Cleanserv´i poolt pakutav töötlus- või montaažteenust kasutades saate likvideerida ohuriskid märgadelt põrandatelt nagu saunad, basseini- või duširuumid, köögid, fuajeed ning eripindadelt nagu trepid, kaldteed, platvormid, laevadekid jne. Valmis lahendused on paljude erinevate materjalide tarbeks, olgu see siis marmor, PVC, epo, klaas, keraamika või metall.

Cleanserv suudab teha kõik põrandad ja pinnad mittelibisevateks, st viia vastavusse ohutuse piirnormidega.

Ühtlasi teostame ka põrandate haardekoefitsendi sertifitseritud mõõdistamisi.

Cleanserv OÜ on üle Eesti teostanud palju haardekoefitsiendi mõõtmisi, ning saadud faktid näitavad, et 95 % märgadest sisepõrandatest (köögid, tööstus-, ja duširuumid, saunad jne) on ohtlikult libedad.

Võib-olla olete üks õnnelikest, kellel puuduvad ebameeldivad kogemused märgade kivipõrandatega. Loodetavasti pole Te sattunud ka ühessegi raskesse liiklusõnnetusse, kuid kas sellele vaatamata sõidate talvel suverehvide ja lahtise turvavööga?