GRAFITI JA VÄRVI eemaldus ja kaitsetöötlus

Grafiti kahjustused ja määrdumised on väga levinud puhtuseprobleem paljudes avalikes kohtades - rongid, bussid, ehitised, väljakud. Cleanserv OÜ´l on palju kogemusi grafitite eemaldamisel erinevatelt pindadelt - puit, betoon, looduskivi, krohv, PVC, tekstiil jpm.

Selleks, et vältida ebameeldivusi ja ootamatuid kulutusi seoses grafitite eemaldusega soovitame probleemsetel pindadel teostada grafiti kaitsetöötlust. Grafiti vastane kaitsetöötlus muudab pinnalt grafiti eemalduse oluliselt lihtsamaks ja vähem aeganõudvaks - samas on võimalik eemaldada määrdunud pinnalt grafiti "koduste vahenditega".

AntiGraffitiGuard® Special Steel & Painted Surfaces on kahest komponendist koosnev grafitivastane toode. Toode pakub kauakestvat kaitset igat liiki grafiti (värv, marker jne.) ja mustuse vastu, mis on kogunenud värvitud pindadele, metallidele ning põhimõtteliselt kõigile mittepoorsetest materjalidest aluspindadele. Seda võib kasutada värvitud aluspindadel. Kuna toodet võib kasutada väga paljude pindade katmiseks, tuleb eelnevalt testida toote sobivust pinnaga.

AntiGraffitiGuard® Special Concrete on kahest komponendist koosnev grafiti vastane toode, mis pakub kauakestvat kaitset poorsetele materjalidele, mida kasutatakse ehituses: betoon, lubjatud katted, terrakota, looduslik ning tehiskivi, värvitud alusmaterjalid jne. Aine kaitseb igat liiki grafiti (värv, marker jne.) ja mustuse vastu.

  • Mõlemad ained tagavad töödeldud pindadele püsiva kaitse. Selle toime võimaldab töödeldud pindu pesta kümneid kordi (kasutades GraffiGuard® 2050 grafitieemaldajat), mis tähendab seda, et pärast grafiti eemaldamist ei pea töödeldud pinda enam rohkem töötlema.
  • Aineid võib kasutada nii sise- kui välitingimustes, nii uutel kui ka parandatud pindadel.
  •  katteainet on nii matti kui ka läikega.

ROHKEM INFORMATSIOONI GRAFIT JA VÄRVIEEMALDUS AINETE KOHTA LEIATE TOODETE ALT

 

NB! Vaata ka videosid, kus on näha kui lihtne on eemaldada grafiti betoonilt ja värvitud plekilt: LINK GRAFITI EEMALDAMINE BETOONILT ja LINK GRAFITI EEMALDAMINE VÄRVITUD METALLILT.